wz

Epic Couple

Projekt pod záštitou Delicate Flower, který vymyslela Leca. I já se rozhodla zapojit a připojuju několik svých "epic couple". Cílem bylo hromadné postnutí aktuálky s Epic Couple 24. března 2012.
Další weby, zúčastněné v projektu:
-- Destiny -- Jeanne -- Leca -- Leito -- Lizzie -- Lu.Lusy -- Luna -- Mavel -- Michelle -- Mummy -- Mystic -- Nymi -- Pája -- Sim -- Sue -- SunnyWill -- Tori --

Photobucket Snow White and Prince Charming - Jedna z mých nový (dalo by se říct) posedlostí. Navíc, kdo jako malý neměl přeci Sněhurku a Prince Krasoně rád, že? ;)
Photobucket Ross and Rachel - Kdybych zapomněla na Rosse a Rachel, byla bych sama proti sobě. Jeden z nejlepších TV seriálů a jeden z nejlepších "the most epic couples", na které člověk může koukat pořád dokola.
Photobucket Peter and Olivia - Nejčerstvější z dnešní dávky wallů. Tihle dva jsou pro mě ztělesněním toho, že je člověk schopný riskovat svůj život pro někoho i tím, že přejde do jiného vesmíru. Viva la scifi couples! :D
Photobucket Kahlan and Richard - Jedny z těch postav, které když vidíte poprvé, tak si řeknete - ti spolu musí skončit. Jen mi je líto, že LoTS skončil tak brzy.
Photobucket Edward and Bella - Bez nátlaku se přiznávám, že naprosto nesnáším filmové zpracování - zprvu mi ani tak nevadilo, ale každým novým filmem mi přijde, že je to horší a horší. Přesto je pro mě Stephanie Meyer s její Twilight ságou jednou z mých oblíbených knih. A co si budu nalhávat, díky ní se roztrhl z upíry pytel. :D :D


Photobucket Ian and Wanderer - Další z knižních postav. Doufám, že mě někteří z vás neukřižují, ale ať žije tým Ian! :D Prostě se mi k Wandě hodí víc. The Host mám moc ráda a i když se to některým nelíbilo, já jsem ráda, že to dopadlo, tak jak to dopadlo. ;) V hlavních rolích Saoirse Ronan a Jake Abel.