wz
"Endings are hard..."
14th march 2013 by happy
... but then again, nothing ever really ends, does it?

Přesně tahle věta se teď hodí k mé situaci...

Vánoce uběhly jako voda, Silvestra i s novým rokem 2013 jsme taktéž řádně zapili a tady se neobjevilo ani slovo. Oh, omluvy, omluvy, omluvy... A nic nového tady asi nebude ještě v brzké době. :( Blíží se mi státnice, takže můj word je teď momentálně otevřený jen pouze v případě psaní diplomové práce.

K povídkám jsem už dávno nesedla. Což je mi líto. Zrovna nedávno jsem si vzpomněla na Emmu a nedodělanou povídku Údolím tmy. Nápady se rojí, ale psaní mi už nejde. Asi se potřebuju rozepsat, ale to prostě dříve jak v květnu nebude. Někteří jste mi psali, že vám nejdou otevřít některé povídky. Pravdou je, že některé nahrané nejsou, ty které nahrané byly, nějakým způsobem nefungují. Po přeinstalování mám menší problémy s pc, takže celá stránka bude muset projít rekonstrukcí, na kterou jsem si pořád nenašla dost času. V případě, ale že by kdokoli z vás chtěl nějakou povídku poslat, není problém. Stačí mi napsat mail: happy141@seznam.cz. Sem můžete směrovat i jiné otázky. ;)

Doufám, že mi to už nebude trvat tak dlouho a já se ozvu dříve. Myslete na mě v dobrém.

Epic couple project
24th march 2012 by happy

Někteří z vás pravděpodobně zaregistrovali projekt, pod záštitou Delicate Flower, který vymyslela Leca. I já se rozhodla zapojit a připojuju několik svých "epic couple". Původně jsem si myslela, že půjde o jednoduchý úkol, ale byl to velký omyl. Jeden epic couple pro mě neexistuje - právě naopak, jsou jich tucty. Původně mělo být wallů více, ale není čas a to hlavně díky škole.
Dřív než začnu s dávkou wallpaperů, nezapomeňte navštívit také další weby, které se zúčastnily:
-- Destiny -- Jeanne -- Leca -- Leito -- Lizzie -- Lu.Lusy -- Luna -- Mavel -- Michelle -- Mummy -- Mystic -- Nymi -- Pája -- Sim -- Sue -- SunnyWill -- Tori --

Photobucket Snow White and Prince Charming - Jedna z mých nový (dalo by se říct) posedlostí. Navíc, kdo jako malý neměl přeci Sněhurku a Prince Krasoně rád, že? ;)
Photobucket Ross and Rachel - Kdybych zapomněla na Rosse a Rachel, byla bych sama proti sobě. Jeden z nejlepších TV seriálů a jeden z nejlepších "the most epic couples", na které člověk může koukat pořád dokola.
Photobucket Peter and Olivia - Nejčerstvější z dnešní dávky wallů. Tihle dva jsou pro mě ztělesněním toho, že je člověk schopný riskovat svůj život pro někoho i tím, že přejde do jiného vesmíru. Viva la scifi couples! :D
Photobucket Kahlan and Richard - Jedny z těch postav, které když vidíte poprvé, tak si řeknete - ti spolu musí skončit. Jen mi je líto, že LoTS skončil tak brzy.
Photobucket Edward and Bella - Bez nátlaku se přiznávám, že naprosto nesnáším filmové zpracování - zprvu mi ani tak nevadilo, ale každým novým filmem mi přijde, že je to horší a horší. Přesto je pro mě Stephanie Meyer s její Twilight ságou jednou z mých oblíbených knih. A co si budu nalhávat, díky ní se roztrhl z upíry pytel. :D :D


Photobucket Ian and Wanderer - Další z knižních postav. Doufám, že mě někteří z vás neukřižují, ale ať žije tým Ian! :D Prostě se mi k Wandě hodí víc. The Host mám moc ráda a i když se to některým nelíbilo, já jsem ráda, že to dopadlo, tak jak to dopadlo. ;) V hlavních rolích Saoirse Ronan a Jake Abel.


PS: Pro ty z vás, kteří sem chodí častěji a čekají novou kapitolu jakékoli povídky - nechci vás zklamat, ani nic slibovat. To co po nás teď chtějí ve škole, je šílené, ale psát chci. Už mi to i docela chybí. Jen ten čas musí být...

"Nothing, even the stone can stand in your way."
10th february 2012 by happy
Musím říct, že toto zkouškové se mi strašně táhlo, ale jsem ráda, že se mi ho podařilo dotáhnout do zdárného konce. Jupijej! ;) A v pondělí zase do školy...
Ti z vás, kteří sem chodíte a vyhlížíte cosi nového ke čtení, konečně jsem se odhodla k totální korektuře Before I Sleep. A musím říct, že to byla pořádná fuška. Za ty první kapitoly se stydím, v některých částech proběhly pořádné změny, ale žádné takové, které by měnily děj. Teď jen ještě vše nakódovat. Co se týče nových kapitol, i s těmi jsem pohnula a věřím, že brzy celou povídku ukončím. (Už by bylo na čase, co?) Otázkou teď jenom je, jestli budu mít dost času. Začně škola a s tím i kvantum semestrálních prací. :/ Dobrou zprávou však je, že zbytek povídky mám rozvrhnutých tak, že povídku bych měla zaokrouhlit na krásných 40. kapitol plus epilog. Uvidím, jestli to splním. :D Novou kapitolu, v pořadí s číslem 33, najdete tady. Doufám, že se bude líbit a budu vděčná za komenty.
Zároveň se na vás obracím s menší prosbou. Už delší dobu koketuju s myšlenkou přesunu povídek na blog - prostě hledám alternativu vkládání povídek stylem ctrl+c a ctrl+v, žádné šílené html kódování. Má někdo nějaké zkušenosti s dobrou doménou? (Ale ne blog.cz. S tím jsem si užila až moc).

Za ten měsíc jsem byla poměrně graficky "plodná". Tedy, co si budeme nalhávat, u mě se to zase až tak za grafiku nepovažuje. :D Takže, dnes 3x Sherlock, 2x Grimm, 1x Fringe a 1x Merlin.

Photobucket Sherlock - Jestli jsem kdy pěla ódy na jakýkoli seriál, tak u Sherlocka jsou dvojnásobné. Spojením úžasných, briských jmen Moffat, Gattis a Cumberbatch vznikl jeden z nejlepších britských seriálů vůbec - nepřeháním. Wall jsem vytvořila už před měsícem, kdy končila třetí (poslední) epizoda druhé série. V hlavní roli Dominic Cumberbatch.

Photobucket The Reichenbach Fall - Ti z vás, kteří aspoň trochu znají tvorbu A. C. Doyla, tenhle název říká dost. Těm co ne, nic prozrazovat nebudu. Stačí jen říct, že z šesti doteď vydaných dílů, onoho moderního Sherlocka, je tohle ten nejlepší. Jsem zvědavá, jak z toho scénáristi vybruslí. Jeden z wallů, se kterými nejsem zrovna spokojená.

Photobucket Miracle - A ještě jeden wall z posledního dílu druhé řady. Abych nezapomněla, Martin Freeman v roli doctora Watsona rovněž značně exceluje. Mimochodem, doporučuju koukat v angličtině s titulky. Český dabing není špatný, ale britská angličtina je britská angličtina. Taky jeden z těch horších wallů.


Photobucket Grimm & Blutbad - Jeden z nových seriálů této sezóny. Lhala bych, kdyby tvrdila, že jsem si ho nevybrala jako náhradu za Supernatural, který (podle mě) víc jak dvě sezóny už nevydrží. Z počátku celkem o ničem, ale musím říct, že každým dílem se to více a více rozjíždí. Doporučuju.


Photobucket Grimm cast - Tentokrát wall se všemi hlavními postavami. No, spíše než wall bych to považovala za "cosi" černobílého. Mimochodem, velcí zlí vlci jsou tuto sezónu in!
Photobucket Olivia - Narazila jsem na jeden zajímavý tutoriál, včera jsem si s trochu pohrála a voilá - Olivia v plamenech. Já jenom doufám, že se Fringe podaří obnovit na pátou sérii. Škoda takových zajímavých seriálů. Holt, to je tak když je člověk závislý na tom, kolik američanů čučí na bednu. :/


Photobucket Fate - Pokusit se najít nějaké pěkné Bradleyho (Arthurovi) fotky, je podle mě celkem zázrak. Na většině se tváří jako vrah. No, přeci jen jsem nějaké našla. A včera večer vznikl nový wallpaper, který se mi i líbí. Arthur a Merlinova fráze s dílu 4x13 - Sword in the Stone. Těším se na 5th. season. ;)